W trakcie pobytu prowadziła zajęcia z zakresu e-marketingu w turystyce, ekoturystyki oraz reklamy w multimediach. Uczestniczyła również w międzynarodowej konferencji poświęconej zagadnieniom zrównoważonego rozwoju oraz w towarzyszącym jej programie mentorskim